VEB 10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
u nich zimowy trening? ja dziś miałem trening w -20 ;p to jest zimowy trening :D haha
0
Pamietam, jak wtedy sie rozplakalem po tej bramce....... A teraz za kazdym razem co ja ogladm przechodza mnie ciarki ;] Piekne chwile, a nawet nie plakalem wygraniu jakiegos trofeum, tylko potej bramce...
0
a mozna sciagac na przemian???
0
mecz moze byc na cyfrze, tylko ze na jakis arabskich/chinskich kanałach... jak ktos bedzie znal kanal na cyfrze to przosze podac
0
a mnie przenosi z tego iraqgoals czy jakos tak na jakas strone co kilka minut :(
0
NO dobrze, ale nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
0
Ej, a to chodzi o to, że mecz będzie zorganizowany między polskimi zawodnikami ktorzy grali 20 lat temu i dawną drużyną Cruyffa, a nie obecnymi pilkarzami Barcy, TAK???? Mam juz zrobione foty ale nie wiem czy wyslac.
0
"Dream Teamu" czyli??
0
No wes ktos mi odpisz bo nie wiem czy fotki wyslac!!!
0
HELLO, odpowie mi ktos??
0
Ej, a to chodzi o to, że mecz będzie zorganizowany między polskimi zawodnikami ktorzy grali 20 lat temu i dawną drużyną Cruyffa, a nie obecnymi pilkarzami Barcy??????
0
tez sie poplakalem w czasie tego meczu :):):)
0
ok, ja tez na tym ogladam
0
tomislav - to nie jest c+ sport2
0
Proszee napiszcie na jakim kanale na sopcast jest canal+ sport2????
0
Żeby tylko nie chcieli sprzedać eto'o, przecież to świetny piłkarz, w końcu najlepszy strzelec la liga.
0
Valdes01 - nie, nie jestesmy 1 kolejke w tył. Chodzi o to, że do końca sezonu pozostało 12 kolejek, a nie 13, czyli 1 mniej :)
0
Dzieki x3 Nie ogladalem meczu i wlasnie chcialem zobaczyc najwazniejsze sytuacje
0
Kurcze chciałem obejrzeć ale zapomniałem :/:/:/
0
11028 na sopcast zawalisty kanał
0
kanał 11028 świetna jakośc wbijać!!!!!!!!
0
no
0
mi tez
0
cctv 5 na sopcast (nie z polskim komentarzem)
0
Barca jest w znakomitej formie!!!!
Eto - klasyczny snajper 4 bramki w jednej połowie - niesamowite
Mam nadzieje ze wszystkich objedziemy w lidze a szczegolnie real!!!!!
Niech w końcu zobaczą kto jest najlepszy!!
0
wspaniała pierwsza połowa, piękny gol Alvesa, brawo barca!!!
0
http://www.videobramki.yoyo.pl/news.php?id=175
tu dobrze smiga
0
wbijajcie na cable sport na sopcascie
0
wielkie dzięki
0
moderator91 - na sopcascie kanał cctv5